ZÁBAVNÁ EDUKAČNÁ APLIKÁCIA PRE DETI od 4 do 8 rokov.

iOS
iPhone, iPad

ANDROID
Mobilné telefóny a tablety systémom

Počítače
Počítače, laptopy, interaktívne tabule

Učte svoje dieťa anglický jazyk hravou a jednoduchou formou s aplikáciou English Playground

Chcete svojmu dieťaťu pomôcť s výučbou angličtiny? Stiahnite si zaujímavú a zábavnú aprikáciu – English Playground a pomôžte mu naučiť sa anglické slovíčka rôznych kategórií jednoduchou a hravou formou. Vďaka aplikácii Anglické ihrisko je to naozaj jednoduché! Táto edukačná hra obsahuje slovíčka z rôznych oblastí. Môžete sa tu učiť pomenovať zvieratá, farby, čísla, pozdravy, počasie, predmety, jedlá, ovocie i zeleninu, hračky a mnoho ďalších. Je to perfektná aplikácia vhodná najmä pre deti od 4 do 8 rokov.

Aplikácia ponúka skvelú grafiku a výbornú ovládateľnosť, jej súčasťou je šesť rôznych hier s viacerými úrovňami a mini-hrami, ktoré je možné postupne odomknúť. Jendotlivé úrovne sa líšia náročnosťou, takže učenie vášho dieťaťa bude skutočne hladké a postupne sa bude v angličtine zdokonaľovať prirodzenou cestou. S aplikáciou je možné naučiť sa a ovládať až 200 anglických slovíčok. English Playground je každému dostupná zdarma. Neobsahuje žiadne doplnky, ktoré je potrebné neskôr platiť a ani žiadne reklamy. Anglické ihrisko sme vyvinuli tak, aby bolo čo možno najjednoduchšie na ovládanie a aby bolo zábavnou edukačnou aplikáciou pre deti.

Na čo teda čakáte? Stiahnite si aplikíciu Anglické ihrisko a pomôžte svojim deťom naučiť sa anglicky zábavným a zaujímavým spôsobom!