Kariéra

PREDSTAVUJEME SA

Sme jazyková škola PRO AMERICANA, rýchlo rastúca firma s vyše 90 lektormi po celom Slovensku. Od začiatku nášho pôsobenia sme predstavili jedinečné metodické a didaktické postupy a pomôcky pre vúčbu anglického jazyka v pre deti v predškolskom veku.

Ponúkame vám jedinečné miesto pre prácu, kde sa každý zamestnannec cíti ocenený, rešpektovaný a podporovaný. Ak sa nebojíte prinášať nové nápady, máte radi výzvy a ak chcete pracovať v skvelom kolektíve, PRO AMERICANA je to pravé miesto pre vás.

VÝBEROVÝ PROCES

V rámci výberového precesu v našej spoločnosti hľadáme vhodných kandidátov na základe profesijných zručností s ohľadom na požiadavky obsadzovacej pozície. Berieme dôraz aj na osovnostné charakteristiky, talent, potenciál a motiváciu uchádzačov. Vyberieme najvhodnejšie životopisy s ohľadom na požiadavky pracovnej pozície. Kandidát, ktorý spĺňa požiadavky uvedené v rámci pracovnej ponuky bude kontaktovaný telefonicky, kde sa počas krátkeho hovoru porozprávame o pracovných skúsenostiach a zároveň preveríme základné informácie. Úspešný kandidát bude následne pozvaný na osobný pohovor do našej spoločnosti alebo na stretnutie na vhodnom mieste blízko svojho bydliska.

POZÍCIA

Hľadáme lektorov/ky anglického jazyka pre materské školy. Lektor/ka dochádza do materských škôl blízko svojho bydliska, kde vyučuje deti ktoré sa prihlásili na krúžok anglického jazyka. Krúžok prebieha týždenne 1/2 krát po 30/45 minút v pravidelných týždňových intervaloch počas celého školského roka. Pomôcky aj školenie má lektor/ka zadarmo, preplácame polovicu cestovných nákladov. Lektor/ka môže u nás pracovať na dohodu, brigádu, pracovnú zmluvu, čiastočný úväzok alebo živnosť. Výška zárobku závisí od počtu detí a škôlok, ktoré bude navštevovať.